چگونه استایل مینیمال جذابی داشته باشیم؟ | ژوور استایل

چگونه استایل مینیمال جذابی داشته باشیم؟

ست مینیمال چیست؛

    پایه و اساس استایل مینیمالیستی سادگی در عین شکیل بودن است . درواقع استایل شما باید به دیگران این حس را القا  کند که پوشش شما در عین سادگی از جذابیت منحصربفردی را به شما ببخشد .

مد مینیمالیست یک سبک جذاب جهانی است که به دور از زرق و برق است . قطعا داشتن ست جمع و جور و جذاب یک ارزش بزرگ برای شما به حساب می آید.

در این مقاله به شما کمک میکنیم تا بتوانید بهترین استایل های مینیمال متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید و خبر خوب اینکه شما میتوانید تمام استایل خود را از یک فروشگاه تهیه کنید و درگیر خرید از منابع مختلف نشوید .

المان های مهم در استایل مینیمال ؛

  • جزئیات

      برخلاف باور عموم ، پارامتری که باعث می شود استایل شما با وجود سادگی ، بسیار خاص و شیک بنظر برسد ، توجه به جزئیات پوشش شماست که در ادامه بطور کامل شمارا راهنمایی میکنیم.

  • نوع پارچه و دوخت

در یک استایل ساده و مینیمال ، نوع پارچه به شدت جلب توجه میکند . نوع دوخت پارچه بسیار خودنمایی می کند پس شما باید لباسی را انتخاب کنید دوختی آراسته و باکیفیت داشته باشد .

برای نمونه ست تاپ سرشانه ساتن زیتونی و شلوار جلو پیلی زیتونی نمونه بارز یک ست میهمانی مینیمال با دوخت بی نظیر است ؛

  • رنگ

ترکیب رنگ های پایه به راحتی انجام می شود . رنگ های پایه چیست ؟ آبی ،قرمز و زرد . این رنگ ها بسیار قابل ست با محیط هستند .

برای داشتن ست مینیمال تر میتوانید از رنگ های خنثی یعنی مشکی ، سرمه ، سفید و کرم استفاده کنید که یک ترکیب بسیار شیک به شما می بخشد .

  • طرح لباس

برای داشتن استایل مینیمال می توانید از لباس های طرحدار هم استفاده کنید اما مهم است که تنها از طرح های ساده ، خطوط صاف و درکل طرحی که دیدن آن ، ذهن شمارا دچار آشفتگی نکند ، استفاده کنید .

کیف های چرم براق کوچک و کیف های سایز متوسط رنگ کرم بهترین گزینه برای ست مینیمال شما هستند. برای مثال؛

  • کفش

در نهایت نوبت به انتخاب کفش مناسب ست شما می باشد . کفش مینیمال از نظر اندازه باید در حد امکان جمع و جور باشد و از رنگ مشکی یا کرم استفاده شود . درصورتی که مایل هستید کفش رنگی استفاده کنید ، پیشنهاد میکنیم از رنگ مات استفاده کنید .

و بعنوان سخن آخر ، حتما در انتخاب ست مورد نظر ، به کیفیت پارچه توجه کنید . قطعا در ست مینیمال توجه اصلی بر جنس پارچه می رود که از این بابت هم اصلا نگران نباشید . ژوور همیشه بعنوان یک برند خوش دوخت و باکیفیت کنار شماست .

امیدواریم این مقاله شما را در انتخاب و تصمیم گیری به نحو احسن راهنمایی کرده باشد . میتوانید با ارتباط با کارشناسان و مشاوران ژوور ، هم از طریق واتساپ و از طریق تماس تلفنی ، ست دلخواه خود را انتخاب و در میهمانی ها بدرخشید .