اکسسوری های 2020

ترندهای اکسسوری

در اکثر ترندهای 2020 اکسسوری نکته مهم استفاده هوشمندانه از آنهاست، برای همین خیلی از ترندهای اکسسوری امسال جنبه کاربردی هم دارند یا کاری را برای ما آسانتر میکنند.

بوت­های لژدار

از آنجا که در زمستان علاوه بر زیبایی گرم نگه داشتن پاها هم موضوع مهمی است بوت­ های لژدار برای هر دو نیاز پاسخ خوبی است. این بوت­ ها هم در مهمانی هم برای یک پیاده ­روی قابل استفاده­ اند و خرید یک جفت از آنها هوشمندانه به­ نظر می­رسد. می­توانید آنها را ­با دامن کوتاه یا کت­های کوتاه و لگ ست کنید.

کفش­های مربعی

کفش­های با نوک مربع شکل یکی از ترندهایی است که در ران­وی های امسال با استقبال خوبی مواجه شد و کفش­ها و نیم بوت های آن در زمستان و صندل­های آن در بهار و تابستان قطعا از ترندهای کفش 2020 هستند.

زنجیرهای بزرگ

 استایل هر موقع از سال، بدون یک قطعه زیورآلات ناقص بنظر می­رسد. گردنبندهای به شکل زنجیر های بزرگ ترند جواهرات امسال هستند که استایل اُورسایز مورد علاقه طراحان را تکمیل می­کند.

کلاچ­ های نرم

اگر از دنبال کننده های ترندها باشید، حتما میدانید که یکی از جدیدترین ترندهای امسال، کلاچ­ه های بزرگ و نرم هستند که حتی به آنها کیف­های بالشتی هم می­گویند.

کمربندهای پهن

میتوانید با استفاده از این کمربندها همه چیز را با هم هماهنگ کنید. کمربندهای پهن از ترندهای امسال هستند که فرم ساعت شنی به اندام شما می­دهند. همچنین این کمربندها برای جلوگیری از یکنواختی استایل مونوکروم هم ایده خوبی هستند. به احتمال زیاد این مدل کمربندها را بر تن همه(خصوصا بلاگرهای خارجی) خواهید دید.

هدبندهای بالشتکی

هدبند یا همان تِل های پُر پهن که به بالشتکی هم معروفند از ترندهای امسال هستند و میتوانند به زیبایی آرایش سر و صورت شما کمک کنند. این تِل­ها تقریبا هر فرم مویی را به حالت زیبایی در می­آورند.

گوشواره­های حلقه­ای

گوشواره ­های حلقه­ای دوباره به مُد برگشتند و یکی از بزرگترین ترندهای امسال هستند. این مدل گوشواره­ ها خصوصا با موهای جمع یا دم اسبی بسیار جلوه می­کنند و در استایل شما می­درشند.

کیف های کوچک+کیف اصلی

یکی دیگر از ترندهای سال جدید اضافه شدن کیف کوچک بجای کیف بزرگ است که بسیار برای خانم_ها کاربردی است و می­توان برای مثال یک رژ لب یا آینه کوچک یا حتی پول خرد را در آن نگه داشت و در صورت نیاز سریع به آن دسترسی داشت.

نکته دیگر مدل استفاده از این کیف هاست که دیده شده به صورت کمری یا حتی مانند گردنبند از گردن انداخته می­شود تا آزادی دست­ها بیشتر شود.

در آخر فراموش نکنید که مهم علاقه و سبک پوشش و فرم بدن و صورت و ظاهر شماست و می­توانید هرکدام از ترندهایی که به مذاقتان بیشتر خوش آمد را به کار ببرید زیرا در فشن هیچ بایدی وجود ندارد.