| ژوور استایل

رویه ارسال سفارشات شما مشتریان عزیز ژووراستایل

بطور کلی پس از ثبت سفارش در سایت ژوور ( پرنیان پارس دیبا ) ، فرایند پیگیری سفارش شما توسط کارشناسان ما شروع می شود .

پس از ثبت سفارش شما ، فرایند کیوسی ( ارزیابی فیزیکی و سلامت کالا ) شروع می شود و در صورتی که در این مرحله ، سفارش شما از مرحله ارزیابی سلامت کالا توسط کارشناسان ما با موفقیت گواهی سلامت را دریافت کند ،سفارش شما به مرحله بسته بندی می رسد .

اما در صورتی که یکی از آیتم های سفارش شما ، گواهی سلامت را کسب نکند و موجودی کالا به صفر برسد ، کارشناسان بخش پشتیبانی سایت جهت هماهنگی های لازم ، در اسرع وقت با شما تماس میگیرند . در این مرحله شما میتوانید آیتم یا آیتم های بیشتری جایگزین آیتم مذکور کنید ، و یا مبلغ را برای شما عودت بدهند .

زمان ارسال سفارش

سفارشات تهران :

پس از ثبت سفارش در سایت ، حداکثر 24 ساعت کاری ، مراحل بررسی سلامت کالا و بسته بندی انجام می شود و درنهایت در بازه زمانی انتخابی توسط شما ، سفارش به دست شما می رسد .

درصورتی که مقصد سفارش ، داخل شهر تهران باشد ، شما می توانید در مرحله آخر فرایند ثبت سفارشتان ( قبل از پرداخت نهایی ) بازه زمانی موردنظرتان را انتخاب کنید .

سفارش شهرستان ها :

همچنان پس از ثبت سفارش در سایت ، حداکثر 24 ساعت کاری ، مراحل بررسی سلامت کالا و بسته بندی انجام می شود و پس از آن ، بسته برای شما پست می شود که بطور کلی ، 4 الی 5 روز کاری پس از ثبت سفارش توسط شما ، کالا به دست شما می رسد .

توجه : درصورتی که در رسیدن سفارش به دستتان ، تعجیل دارید ، جهت هماهنگی برای ارسال سریع تر شما می توانید با شماره گیری 22247202-021 داخلی 108 تماس حاصل فرمایید.